Hledáme kuchařku a pomocnou sílu do školní kuchyně.

Milí čtenáři,

právě jsme pro Vás dokončili 68. číslo našeho školního občasníku Jazyk.

určené žákům, kteří odevzdali závaznou přihlášku  k některé ze zkoušek KET, PET, FCE, CAE na British Council. Informace na
Zkoušky na British Council.

Všechny informace o jazykových zkouškách skládaných na British Council v květnu a červnu 2018 zde: Zkoušky na British Council .

Informujeme o možnosti účasti na letním příměstském sportovním kempu přímo na naší škole

Průběh kurzu můžete sledovat na stránkách třídy 7.A.

Ve dnech 20. - 25. dubna 2018 pořádáme ve spolupráci s CK Slunečnice zájezd do jižní Francie.

Vstupenky na školní reprezentační ples jsou již v prodeji.

Dne 20.12.2017 se konal tradiční turnaj "O pohár ředitelky školy".

Vážení rodiče,

na rodičovských schůzkách se rozvinula diskuse ohledně licencí, které musí škola hradit v souvislosti s provozem školy a výukou.

Letos jsme pro Vás již tradičně připravili představení Živý Betlém. Přijďte a nechte se naladit na nadcházející Vánoční svátky.

V pondělí 11. 12. 2017 večer odvysílala Česká televize na kanále Déčko v pořadu Zprávičky zpravodajství ze zkoušky sboru, orchestru a herců, která se konala v pátek 1. 12. 2017.

Začal čas vánoční, a proto jsme se s dětmi z 5. C rozhodli, že navštívíme Život 90.

V úterý 28. 11. žáci naší školy navštívili Úřad vlády ČR - Strakovu akademii. Společně s průvodkyní jsme absolvovali

V pondělí 27.11.2017 se konalo finále Prahy 4 ve florbalu mladších žáků.

říjen 2017