Ukončení odhlášek obědů Doporučený

Napsal(a):  | 07.06.2017

Vážení rodiče a žáci,

odhlašování obědů a změny stravování v tomto školním roce bude možné provádět do pátku 23. 6. 2017,

následně dojde k vyúčtování přeplatků stravného, odeslání částek na účty rodičů a uzavření období.

Po tomto termínu nebude možné odhlášení či změnu obědů provést.

Neodhlášený oběd v nepřítomnosti žáka je možné vyzvednout do přinesených nádob v době  od 11.50 do 14.00 hodin, v pátek 30.6. od 10.00 do 12.00 hodin.

Vrácení identifikačních čipů ke stravování

Po ukončení docházky do naší školní jídelny bude vrácena za funkční a neporušený žeton (žetony) přidělený strávníkovi pořizovací záloha 135,-Kč zpět do tří měsíců od ukončení  stravování.

Ukončení stravování

Upozorňujeme rodiče odcházejících žáků z 5. A 7. tříd, na odhlášení  strávníků ze školní jídelny.

Při ukončení nebo přerušení stravování ve školní jídelně jsou zákonní zástupci žáka povinni provést trvalé odhlášení dítěte ze školní jídelny písemnou formou nejpozději k datu ukončení docházky (formulář v příloze a na web.stránkách PJZŠ), současně jsou povinni samostatně zrušit platby stravného v nejbližším možném termínu ukončení stravování.

Děkujeme,

Marta Šlaufová