Koláče

Napsal(a):  | 07.06.2017

Ve čtvrtek 22. 6. 2017 proběhne na naší škole tradiční akce Koláče aneb Děti dětem.

Akce koláče probíhá na naší škole již od roku 1999. S nápadem přišla lektorka angličtiny z Irska Ita Dungan. Obdobným způsobem získávají děti v jejím rodném Irsku prostředky na podporu své školy. Naše škola takto získané prostředky věnuje na charitu a to prioritně pro děti, proto má akce i druhý název Děti dětem.

Můžeme se tedy těšit, že ve čtvrtek 22. 6. se areál školy promění v ohromnou cukrárnu, kde si budete moci koupit nejrůznější dobroty a to jak sladké tak i slané a v posledních letech jsou také v nabídce bezlepkové dobroty. Budeme rádi, pokud se k naší akci připojíte a donesete to, co napečete. Naši nejstarší z 8. a 9. ročníků se chopí role prodejců. Jak naložíme se získanými prostředky? O tom rozhodne školní parlament. Každopádně část prostředků půjde na adopci indického chlapce Prasada.

Děkujeme všem, kteří se zapojí do akce ať už tím, že napečou nebo si něco koupí.

Autorkou letošního plakátku je Kamila Hájková z 8.B.

Naposledy změněno neděle, 18 červen 2017 17:12

Galerie Obrázků