čtvrtek, 11 leden 2018 08:16

Zájezd do Francie

Ve dnech 20. - 25. dubna 2018 pořádáme ve spolupráci s CK Slunečnice zájezd do jižní Francie.

Navštívíme Avignon, Pont du Gard, Aix - en - Provence, pojedeme lodí na ostrov If známý z románu Hrabě Monte Christo, prohlédneme si nádhernou krajinu přírodní rezervace poloostrova Camargue s plameňáky, bílými koňmi a černými býky, projdeme si skalnaté okolí vesničky Roussillon a další malebné kouty této části Francie.

Ubytování je zajištěno v hotelu řetězce F1 se snídaní. Fakultativně zajišťuje CK obědové balíčky a večeře.

V ceně 6950 Kč je zahrnuto i kompletní cestovní pojištění, zákonné pojištění CK a služby českého průvodce. Cena nezahrnuje vstupné, cca 40 €.

V tuto chvíli se uvolnila tři místa. Zájemci se mohou hlásit u paní učitelky Pokorné nebo Sivanincové.

Naposledy změněno pátek, 12 leden 2018 19:17