čtvrtek, 15 březen 2018 08:11

Trička s logem školy

V souvislosti s 50. výročím založení naší školy necháme vyrobit trička s logem naší školy. Informace o možnosti objednání naleznete v tomto článku.

Nabízíme možnost objednání trička. Trička budou tmavě modrá s malým natištěným logem školy na levé straně trička. Jedná se o bavlněná trička (gramáž 190 g/m2). Trička budou k dispozici ve druhé polovině dubna.

V odkazech níže posíláme informace o kvalitě a velikostech triček. Pod označením velikosti trička jsou uvedeny rozměry v centimetrech délka trička/šířka trička v oblasti hrudníku.

Cena trička:
dětské velikosti:  06A, 08A, 10A a 12A jsou za 120 Kč,
dospělé velikosti: XS, S, M, L, XL jsou za 130 Kč.

Velikosti a informace o tričkách pro děti: www.horackova.cz/ruzne/tricka-deti.pdf

Velikosti a informace o tričkách pro dospělé: www.horackova.cz/ruzne/tricka-dospeli.pdf

OBJEDNÁVKA: http://www.horackova.cz/ruzne/tricka-objednavka.pdf

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosíme o vyplnění objednávky a její odevzdání nejpozději do 20. 3. 2018.

Naposledy změněno čtvrtek, 15 březen 2018 08:21