Zahradní slavnost

Napsal(a):  | 16.04.2018

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 proběhne Zahradní slavnost, kterou oslavíme 50. výroční naší školy.

Zahradní slavnost proběhne v odpoledních hodinách od 14.00 do 17.30. Na venkovním pódiu proběhnou divadelní a hudební představení našich žáků a absolventů.  Ve stáncích budete mít příležitost vyzkoušet si, zda zvládnete to, co dělají naši žáci v hodinách. Absolventi budou moci zavzpomínat na výstavce fotografií ze života na naší škole nebo se zúčastnit prohlídky školy. Rovněž proběhne volejbalový turnaj žáků, rodičů a absolventů. Zručnost si vyzkoušíte při pletení z pedigu nebo na dopravní stezce zručnosti.  Paní kuchařky pro návštěvníky připraví občerstvení a zájemci si budou moci koupit tričko nebo placku s logem školy. Naši školu budete moci podpořit nákupem výrobků dětí ze školní družiny. Peníze použijeme na nákupe vybavení ve školní družině. Zveme všechny příznivce Horáčkovky, aby společně s námi přišli oslavit půl stolení na naší škole. Můžete se těšit na bohatý program.

Podrobný program uveřejníme na stránkách školy.

Naposledy změněno úterý, 17 duben 2018 13:38

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naši školu pomocí virtuální prohlídky

Školní časopis
JAZYK


číslo 68
únor 2018