Veronika Svobodová

středa, 07 červen 2017 00:00

Prkna, co znamenají svět

„Prkna, co znamenají svět!“

pátek, 12 květen 2017 00:00

Divadelní představení našich žáků

středa, 14 prosinec 2016 00:00

Benefiční prodej perníčků

Benefiční prodej perníčků - tento pátek 16.12.

neděle, 04 září 2016 00:00

Divadelní kroužek

Čtvrteční kroužek 15:45 - 16:45 začíná 22.9. v učebně 4. C žluté patro. Těšíme se!!!

úterý, 22 prosinec 2015 00:00

PF

Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok!laughing

pátek, 11 prosinec 2015 00:00

Adventní dílničky

Tak už tu máme skoro Vánoce, a proto jsme si v "Adventních dílničkách" vyzkoušeli, jaké je to péct perníčky, jak si vyrobit a naaranžovat vánoční svícen, jaké máme tradice a proč Vánoce vlastně slavíme. Musím napsat, že děti byly moc šikovné a je vidět, že doma už pomáhají s pečením vánočního cukroví a s výzdobou.

Všem přejeme krásné vánoční svátky!

úterý, 01 prosinec 2015 00:00

Mgr. Veronika Svobodová

učitelka 1. stupeň

Vzdělání
Pedagogická Fakulta University Karlovy, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ se specializací na výtvarnou výchovu.
Tříleté rozšiřující studium anglického jazyka pro kvalifikované učitele na ZŠ, SŠ a VOŠ na MÚVS ČVUT v Praze

Další vzdělávání
Kurz Tvořivá škola – činnostní učení
Seminář cyklického vzdělávání Vzdělávacího programu Začít spolu.

Aktivity ve škole
Vyučuji děti na prvním stupni, tedy od 1. do 5. třídy. Ve výuce využívám prvky vzdělávacího programu Začít spolu, zejména „centra aktivit“, která zařazuji do výuky minimálně jednou měsíčně.  Ráda jezdím s dětmi na školy v přírodě.

Zájmy
Momentálně nejvíce relaxuji tím, že hraji v amatérském divadelním spolku Nahoďto. Také ráda plavu, maluji, jezdím na kole a trávím čas se svou rodinou.

Co mě ve škole bavilo
Nejvíce mě bavila asi výtvarná a hudební výchova a špatný nebyl ani dějepis. Nikdy také nezapomenu na přestávky, které dodávaly školním povinnostem to správné koření.

neděle, 01 listopad 2015 22:39

Projektové dny

Než jsme se vydali na "Neviditelnou výstavu" vyzkoušeli jsme si vyrobit hmatovou knížku z nejrůznějších materiálů, které jsou hmatově zajímavé. Používali jsme plsť, pěnové kartony, vlnitý papír, vatu, pírka a děti si z domova donesly například rýži, čočku a dokonce i ovčí vlnu nebo kus kůže. Tématem bylo vytvořit jednu stránku s pohádkovou hádankou, na další straně je vytvořené písmeno v latince a braillově písmu a poslední strana je věnována bludišti. Děti z první třídy si mohly se zavázanýma očima vyzkoušet, jestli uhádnou pohádku a písmeno v knihách třeťáků.
Pro děti byla také nachystána přednáška o životě nevidomých. Děti se dozvěděly, jaké pomůcky pro nevidomé existují pro život doma i při pohybu na ulici a jak probíhá výcvik vodícího psa, kterého si v závěru přednášky mohly i pohladit.

neděle, 01 listopad 2015 22:28

Halloween

Tak i k nám, do hodiny angličtiny, zavítaly ku příležitosti oslav Halloweenu čarodějky, upíři a prapodivná monstra...

neděle, 01 listopad 2015 21:10