Veronika Svobodová

pondělí, 02 říjen 2017 08:27

Vesmír trochu jinak

neděle, 03 září 2017 18:35

Vítejte v novém školním roce

Milí páťáci a rodiče,

vítám Vás v novém školním roce, ve kterém nás čeká spoustu nových zážitků a poznatků. Věřím, že jste odpočatí a do školy se už alespoň trochu těšíte :-)

Letos budeme cestovat vesmírem, tak si připravte výstroj a v pondělí se na Vás těším!

Veronika Svobodová

středa, 30 srpen 2017 09:52

Divadelní kroužek

Divadelní kroužky začínají v týdnu od 18.9. Čtvrteční a pondělní kroužek pro mladší žáky je již zcela naplněn. Děkujeme

středa, 07 červen 2017 00:00

Prkna, co znamenají svět

„Prkna, co znamenají svět!“

pátek, 12 květen 2017 00:00

Divadelní představení našich žáků

středa, 14 prosinec 2016 00:00

Benefiční prodej perníčků

Benefiční prodej perníčků - tento pátek 16.12.

úterý, 22 prosinec 2015 00:00

PF

Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok!laughing

pátek, 11 prosinec 2015 00:00

Adventní dílničky

Tak už tu máme skoro Vánoce, a proto jsme si v "Adventních dílničkách" vyzkoušeli, jaké je to péct perníčky, jak si vyrobit a naaranžovat vánoční svícen, jaké máme tradice a proč Vánoce vlastně slavíme. Musím napsat, že děti byly moc šikovné a je vidět, že doma už pomáhají s pečením vánočního cukroví a s výzdobou.

Všem přejeme krásné vánoční svátky!

úterý, 01 prosinec 2015 00:00

Mgr. Veronika Svobodová

učitelka 1. stupeň

Vzdělání
Pedagogická Fakulta University Karlovy, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ se specializací na výtvarnou výchovu.
Tříleté rozšiřující studium anglického jazyka pro kvalifikované učitele na ZŠ, SŠ a VOŠ na MÚVS ČVUT v Praze

Další vzdělávání
Kurz Tvořivá škola – činnostní učení
Seminář cyklického vzdělávání Vzdělávacího programu Začít spolu.

Aktivity ve škole
Vyučuji děti na prvním stupni, tedy od 1. do 5. třídy. Ve výuce využívám prvky vzdělávacího programu Začít spolu, zejména „centra aktivit“, která zařazuji do výuky minimálně jednou měsíčně.  Ráda jezdím s dětmi na školy v přírodě.

Zájmy
Momentálně nejvíce relaxuji tím, že hraji v amatérském divadelním spolku Nahoďto. Také ráda plavu, maluji, jezdím na kole a trávím čas se svou rodinou.

Co mě ve škole bavilo
Nejvíce mě bavila asi výtvarná a hudební výchova a špatný nebyl ani dějepis. Nikdy také nezapomenu na přestávky, které dodávaly školním povinnostem to správné koření.

červen 2017