Novinky

Zde naleznete odkazy na formuláře pro přihlášení do jednotlivých kurzů angličtiny určených pro žáky 1. stupně (Primary English, STARTERS, MOVERS).

Vážení rodiče a žáci,

ve školním roce 2017/2018 dojde ke zvýšení platby za obědy.

Účastníci jazykového zájezdu do Anglie se hlásí – všichni jsme dojeli v pořádku :-)

V úterý  24. 10. a ve středu 25. 10. 2017 bude výuka probíhat trochu jinak. Projektové dny se staly již tradiční součástí výuky na naší škole.

V článku Matematika  - 2. stupeň byly aktualizovány údaje k matematickým soutěžím v aktuálním školním roce.

ve dnech 17. a 19. 10. 2017 nebudou z důvodu mé účasti na školním zájezdu do Anglie.

Volné hodiny pronájmu tělocvičen ve školním roce 2017/2018:

Vážení rodiče,
i v tomto školním roce pokračujeme ve spolupráci s HAPPY SPORTEM a nabízíme možnost využít slevovou kartu do prodejen a půjčoven HAPPY SPORTU.

Charitativní akce "Srdíčkové dny" v letošním roce proběhly v týdnu od 18. do 22. 9. 2017.

Dne 4.10.2017 se konalo finále v atletickém 4 - boji žákyň a žáků. Naší školu reprezentovalo družstvo mladších žákyň ve složení: Geprtová, Hrubá, Regentová, Abrahamová a Těhníková.

Dne 27. 9. 2017 se konalo okresní kolo v atletice. Obsadili jsme všechny kategorie a byli jsme v nich velmi úspěšní.

V letošním roce slavíme 50. výročí založení naší školy. V rámci tohoto kulatého výročí připravujeme dvě hlavní akce a to v úterý 3. 10. 2017 „Počátky naší školy a na jaře 3. 5. 2018 „ Zahradní slavnost“.

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách.

První hodina v kurzech Primary English III (3. třídy) , Starters (4. třídy), Movers (5. třídy) , KET, PET, FCE a CAE - pondělí 18. 9. - středa  20. 9. 2017

Tento projekt se týká všech žáků tříd druhého stupně. Jedná se o projekt, jehož účelem je vyvolat v žácích soutěživost a snahu zlepšit své pracovní prostředí ve třídách.

červen 2017