Hledáme kuchařku a pomocnou sílu do školní kuchyně.

Ve středu 18. dubna 2018 přišla do naší školy paní Radka Šindlerová z Klokánku Štěrboholy, aby převzala vybrané peníze z akce Velikonoční pohlednice.

Dne 16. dubna 2018  proběhl na naší škole opět Den s olympijským vícebojem.

Na základě výběrového řízení do 3. tříd povolí ředitelka školy přestup od září 2018 žákům, kterým byla přiřazena tato čísla:

Vážení rodiče,

v detailu tohoto článku najdete předběžné výsledky zápisu do 1. tříd.

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 proběhne Zahradní slavnost, kterou oslavíme 50. výroční naší školy.

Naše děvčata uhrála stejný výsledek jako v loňském roce - 3. místo.

Naši žáci dokázali zopakovat loňský úspěch - vyhrát okresní kolo Prahy 4 ve volejbale.

Na přelomu dubna a května si žáci budou moci přímo ve škole vyzkoušet nanečisto zkoušky KET, PET, FCE a CAE. Detailní informace v sekci Jazykové kurzy.

Zápisy do 1. tříd proběhnou ve středu 4. 4. a ve čtvrtek 5. 4. 2018. Podrobnosti naleznete zde.

Ve středu 4. 4. a ve čtvrtek 5. 4. 2018 jsou vyhlášeny ředitelské dny. V tyto dny neprobíhá výuka.

Finanční gramotnost je důležitá.

V termínu 10. 4. - 13 . 4. 2018 bude před školou přistaven kontejner na sběr.

V souvislosti s 50. výročím založení naší školy necháme vyrobit trička s logem naší školy. Informace o možnosti objednání naleznete v tomto článku.

únor 2018