Jazykové kurzy

Vážení rodiče a žáci jazykových kurzů na PJZŠ v Praze 4, Horáčkova 1100,

přejeme Vám hezké prázdniny, zaregistrovaným držíme palce u zkoušek na British Council a těšíme se na shledanou ve školním roce 2017/2018.

Aktualizované informace pro nový školní rok naleznete postupně na našich www stránkách, momentálně jsou připraveny v kategorii KURZY a ROZVRH.

Závěrečná hodina v kurzech Primary English, Starters, Movers, KET a PET - 29. 5. - 31. 5. 2017

Závěrečná hodina v kurzech FCE a CAE - 5. 6. - 7. 6. 2017

středa, 03 květen 2017 00:00

Zkoušky KET/PET/FCE/CAE nanečisto

Výsledky zkoušek KET / PET / FCE / CAE nanečisto, které probíhají ve dnech 3. - 12.5. 2017, se budou postupně objevovat na tomto odkazu.

V příloze tohoto článku najdete postupně průběžné a konečné výsledky jednotlivých zkoušek nanečisto.

Úspěšně složená zkouška znamená, že žák složil celou zkoušku KET a PET na 70% a FCE a CAE na 60%. To znamená, že není nutné těchto % dosáhnout ze všech částí, ale z celé zkoušky.

Pro stažení / zobrazení konkrétní přílohy klikněte na modrý hypertext níže.

6. 5. KET nanečisto - konečné

8. 5. PET nanecisto - konečné

15. 5. FCE nanečisto - konečné

18. 5. CAE nanečisto - konečné

neděle, 23 duben 2017 00:00

Zkoušky KET / PET / FCE / CAE nanečisto

Vážení rodiče,

na počátku května si žáci budou moci přímo ve škole vyzkoušet zkoušky nanečisto KET, PET, FCE a CAE.

Důležitá informace pro zájemce o zkoušku na British Council.

Máte-li zájem o registraci na některou z jazykových zkoušek  KET, PET, FCE nebo CAE na British Council, upozorňujeme, že je třeba do 31. 3. 2017 odevzdat přihlášku k vybrané zkoušce a poukázat platbu za zkoušku na účet školy. Pokud neobdržíme přihlášku a platbu za zkoušku, nemůžeme studenta zaregistrovat.

Jana Kubešová (koordinátorka Jazykových kurzů na PJZŠ)

Pro žáky zaregistrované ke zkouškám na British Council KET, PET, FCE a CAE se bude v sobotu 4. 3. 2017 konat konzultace ke zkouškám KET, PET, FCE a CAE, kde si budou moci zkoušku ještě jednou vyzkoušet.

Na stránce Jazykových kurzů v záložce Zkoušky na British Council byly aktualizovány informace pro školní rok 2016/2017. Kromě potřebných informací o termínech a cenách zde najdete i přihlášku ke zkoušce.

Vážení rodiče, studenti našich jazykových kurzů,

termín registrací k mezinárodním zkouškám KET, PET, FCE, CAE a CPE skládaným v květnu a červnu 2017 na British Council se blíží, a proto bych Vám ráda sdělila bližší informace o podmínkách a postupu při registraci ke zkouškám.

únor 2017