Jazykové kurzy

neděle, 17 prosinec 2017 20:56

Jazykové kurzy 20.12. 2017

Ve středu 20.12. 2017 se nekoná žádný jazykový kurz z důvodu vánočních besídek a dalších akcí tříd.

Ve školním roce 2016/2017 složilo jednu z mezinárodně uznávaných zkoušek z anglického jazyka KET (úroveň A2 podle Evropského referenčního rámce) PET (B1), FCE (B2), CAE (C1) nebo CPE (C2) 38 žáků naší školy a bývalých žáků.

Cambridgeské zkoušky patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti – poslech, mluvení, četbu a psaní a posuzují schopnost kandidátů používat různé gramatické jevy v autentických životních situacích.

Zkoušku na British Council ve školním roce 2016/17 úspěšně složili:

Adam Babec, Antonín Bakoč, Natálie Bejčková, Matěj Cidlina, Marek Cuker, Sára Dobiášová, Jonáš Dolenský, David Doležal, Adéla Drbalová, Michael Gábor, Kamila Charousková, Ondřej Chlumský, Alžběta Jankovská, Lenka Ježková, Tadeáš Jůza, Vanda Klánová, Ema Košťálová, Karolína Koubková, Petr Louda, Jana Matějková, Vladimír Nezdařil, Petr Pešek, Eliška Pichová, Martyna Plichta, Matěj Putík, Daniel Rösel, Markéta Ruttnerová, Julie Řehulková, Yang Jan Sekanina, Edris Seoud, Anouk Schmidtová, Jan Skalík, Adam Starý, Tereza Stejskalová, Štěpán Straka, Michaela Strnadová, Richard Všetečka, Ondřej Zbejval

Certifikáty KET, PET, FCE a CAE jsou k vyzvednutí na British Council

Mgr. Jana Kubešová (koordinátorka jazykových kurzů)

Vážení rodiče a žáci jazykových kurzů na PJZŠ v Praze 4, Horáčkova 1100, vítejte v novém školním roce 2017/2018.

Aktualizované informace pro nový školní rok naleznete na našich www stránkách, v kategoriích  KURZYPŘIHLÁŠKYROZVRHZKOUŠKY NA BRITISH COUNCIL, CELOROČNÍ PLÁN ..

Zahajovací hodina v kurzech Primary English III, Starters, Movers, KET, PET, FCE a CAE - 18. 9. 2017

Zahajovací hodina v kurzech Primary English I  a II, - 2. 10. 2017

středa, 03 květen 2017 00:00

Zkoušky KET/PET/FCE/CAE nanečisto

Výsledky zkoušek KET / PET / FCE / CAE nanečisto, které probíhají ve dnech 3. - 12.5. 2017, se budou postupně objevovat na tomto odkazu.

V příloze tohoto článku najdete postupně průběžné a konečné výsledky jednotlivých zkoušek nanečisto.

Úspěšně složená zkouška znamená, že žák složil celou zkoušku KET a PET na 70% a FCE a CAE na 60%. To znamená, že není nutné těchto % dosáhnout ze všech částí, ale z celé zkoušky.

Pro stažení / zobrazení konkrétní přílohy klikněte na modrý hypertext níže.

6. 5. KET nanečisto - konečné

8. 5. PET nanecisto - konečné