• Učíme se, tvoříme, poznáváme, sportujeme, spolupracujeme
    Učíme se, tvoříme, poznáváme, sportujeme, spolupracujeme
Aktuální články
Zdeněk Bukvář

Zdeněk Bukvář

Fotoreportáž z vyhlášení vítězů v kategoriích běh dívky, běh chlapci, sjezd dívky, sjezd chlapci, kombinace dívky, kombinace chlapci, lyže osmáci, snowboard osmáci.

sobota, 27 leden 2018 21:46

Lyžařský výcvik 7.A_sobota

Sobotní program byl nabitý. Dopoledne proběhl dvoukolový závod ve sjezdu (fotoreportáž najdete ve dvou článcících níže), odpoledne bylo volné ježdění a večer proběhlo vyhlášení vítězů a závěrečný večer.

V pátek odpoledne vyrazili účastníci kurzu s běžkami na nohách na rozcestí pod Dvoračkami s jedinou myšlenkou, zvítězit nebo padnout. Cestou padal kde kdo a jména vítězů se dozvíme zítra večer. Zatím můžeme nabídnout alespoň fotogalerii pod článkem.

pátek, 26 leden 2018 20:38

Lyžařský výcvik 7.A_patek

Dnes jsme všichni vyrazili na Lysou, osmáci zde lyžovali celý den , sedmáci jen dopoledne. Odpoledne měli závod na běžkách. 

středa, 24 leden 2018 22:52

Lyžařský výcvik 7.A_čtvrtek

Ve čtvrtek šla většina osmáků na svah pod Dvoračkami a většina sedmáků na celodenní výlet na běžkách.

úterý, 23 leden 2018 21:45

Lyžařský výcvik 7.A_středa

Ve středu by mělo třetí družstvo celý den lyžovat na Lysé Pro první družstvo chystáme na dopoledne nácvik carvingu na snowbladech a odpoledne na Lysé. Druhé družstvo by mělo dopoledne vyrazit na Lysou a odpoledne na běžky.

úterý, 23 leden 2018 21:33

Lyžařský výcvik 7.A_úterý

Dnes trávilo první a druhé družstvo dopoledne i odpoledne na Lysé a třetí družstvo pilovalo styl na sjezdovce pod Dvoračkami.

pondělí, 22 leden 2018 18:14

Lyžařský výcvik 7.A_pondělí

 

Dopoledne jezdila první dvě družstva na sjezdovce pod Dvoračkami a třetí družstvo vyrazilo na běžky. Odpoledne mělo pro změnu běžky první družstvo a ostatní se zdokonalovali na sjezdovce pod chatou. 

Strana 1 z 4

Kontaktní informace

Třidní učitel
Mgr. Zdeněk Bukvář
E-mail: bukvar@horackova.cz

zobrazit kontakty na školu

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naší školu pomocí virtuální prohlídky