čtvrtek, 05 září 2019 16:19

Vítejte na stránkách třídy 6.A

Napsal(a)

Dobrý den, přeji žákům třídy 6.A i jejich rodinným příslušníkům krásný zbytek léta a příjemný vstup do Nového školního roku 2019/20.

První týden ve škole se blíží ke svému konci. Doufám, že se naši školáci cítí po prázdninách ve třídě příjemně a že se už mezi sebou lépe poznali. Do naší třídy přistoupilo 7 nových žáků, těm přeji, aby si našli prima kamarády a aby pro ně nebylo těžké si zvyknout na pracovní tempo naší školy. Postupně se všichni seznámíte se svými učiteli a začne pravidelné učení. Čeká nás ale i mnoho akcí mimo učebny, o kterých se budete předem dozvídat na stránkách naší školy a třídy. Užijte si ještě teplého počasí! S rodiči se těším na seznámení na úvodní třídní schůzce 19. září. Hezký den přeje vaše třídní učitelka.

Kontaktní informace

Třídní učitel
Mgr. Alice Šarešová
E-mail: saresova@horackova.cz

zobrazit kontakty na školu