"Myslím, tedy jsem." R. Descartes

Přeji vám, aby pro vás myšlení a přemýšlení bylo radostí a přínosem nejen v tomto školním roce ale i v dalším životě.

Martina Stojanovićová

 

 

 

Fotoreportáž z vyhlášení vítězů v kategoriích běh dívky, běh chlapci, sjezd dívky, sjezd chlapci, kombinace dívky, kombinace chlapci, lyže osmáci, snowboard osmáci.

Sobotní program byl nabitý. Dopoledne proběhl dvoukolový závod ve sjezdu (fotoreportáž najdete ve dvou článcících níže), odpoledne bylo volné ježdění a večer proběhlo vyhlášení vítězů a závěrečný večer.

V pátek odpoledne vyrazili účastníci kurzu s běžkami na nohách na rozcestí pod Dvoračkami s jedinou myšlenkou, zvítězit nebo padnout. Cestou padal kde kdo a jména vítězů se dozvíme zítra večer. Zatím můžeme nabídnout alespoň fotogalerii pod článkem.

Dnes jsme všichni vyrazili na Lysou, osmáci zde lyžovali celý den , sedmáci jen dopoledne. Odpoledne měli závod na běžkách. 

Ve čtvrtek šla většina osmáků na svah pod Dvoračkami a většina sedmáků na celodenní výlet na běžkách.

Ve středu by mělo třetí družstvo celý den lyžovat na Lysé Pro první družstvo chystáme na dopoledne nácvik carvingu na snowbladech a odpoledne na Lysé. Druhé družstvo by mělo dopoledne vyrazit na Lysou a odpoledne na běžky.

Dnes trávilo první a druhé družstvo dopoledne i odpoledne na Lysé a třetí družstvo pilovalo styl na sjezdovce pod Dvoračkami.

Strana 1 z 2

Kontaktní informace

Třidní učitel
Mgr. Martina Stojanovićová
E-mail: stojanovicova@horackova.cz

zobrazit kontakty na školu

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naší školu pomocí virtuální prohlídky