• Vaříme zdravě a chutně...
  Vaříme zdravě a chutně...
  • školní jídelna
  • škola plná zdraví a dobrého jídla
 • Moderně vybavená kuchyň
  Moderně vybavená kuchyň
  • multifunkční pánev
  • konvektomat plynový
  • konvektomat elektrický
  • nerezový nábytek
  • celková rekonstrukce kuchyně proběhla v roce 2000
 • Příjemné prostředí
  Příjemné prostředí
  • vybavení a interiér jídelny v barvách naší školy
  • 180 míst pro naše žáky a pedagogy
  • ve třech výdejových blocích vydáváme přes 700 obědů ve dvou druzích jídla
 • Šikovný a ochotný personál
  Šikovný a ochotný personál
  • Vždy rád a ochotně uvaří, poradí...
  • Za celý tým přejeme dobrou chuť!
pondělí, 28 červenec 2014 20:05

Nový SW pro vedení agendy školní jídelny

Napsal(a)

Od 1. 9. 2014 začneme v naší školní kuchyni používat nový SW pro vedení agendy školní jídelny, evidenci strávníků, jejich objednávek a plateb a účetní evidenci skladu a provozu kuchyně.

S uvedením aktuálního jídelníčku na nových web.stránkách www.strava.cz vám budou zaslána elektronickou poštou přihlašovací informace (ev.číslo jídelny, uživatelské jméno a heslo) potřebné k objednávání a odhlašování obědů přes internet. Tyto informace lze také získat v kanceláři školní jídelny na tel.čísle 261211560.

Do nového SW nebylo možné převést evidenci již zakoupených čipů, bude nutné každý čip u jednotlivých strávníků opět načíst a zaevidovat, to bude probíhat pomocí třídních učitelů hromadně po jednotlivých třídách, doufáme, že vše proběhne bez problémů v prvních dnech nového školního roku.

Od 1. 9. 2014 dochází v souvislosti s pořízením nového strav.programu ke změně způsobu platby inkasem u Č.S. a.s. Inkasní platba  bude prováděna k 25. v měsíci na měsíc příští, vždy s ohledem na odhlášené obědy v měsíci minulém ke dni inkasa. (první inkaso proběhlo již 14.8.2014) Vyúčtování minimálních přeplatků bude provedeno ke konci školního roku.

Děkujeme za trpělivost, s novým systémem se budeme učit a seznamovat všichni.

 

Kontaktní informace

Školní jídelna
Telefon: +420 261 211 560
E-mail: horackova.jidelna@seznam.cz

zobrazit kontakty na školu