• Vaříme zdravě a chutně...
    Vaříme zdravě a chutně...
    • školní jídelna
    • škola plná zdraví a dobrého jídla
  • Moderně vybavená kuchyň
    Moderně vybavená kuchyň
    • multifunkční pánev
    • konvektomat plynový
    • konvektomat elektrický
    • nerezový nábytek
    • celková rekonstrukce kuchyně proběhla v roce 2000
  • Příjemné prostředí
    Příjemné prostředí
    • vybavení a interiér jídelny v barvách naší školy
    • 180 míst pro naše žáky a pedagogy
    • ve třech výdejových blocích vydáváme přes 700 obědů ve dvou druzích jídla
  • Šikovný a ochotný personál
    Šikovný a ochotný personál
    • Vždy rád a ochotně uvaří, poradí...
    • Za celý tým přejeme dobrou chuť!

Jazykové kurzy

Ve středu 6.11. 2019 se konají jazykové kurzy dle rozvrhu. Žáky kurzů Primary I,II, III, Starters a Movers si vyučující vyzvednou v šatně školy a po skončení hodiny je odvedou zpět do šatny školy.

Informace pro studenty, kteří skládali v květnu nebo červnu 2019 některou ze zkoušek Key, Preliminary, First nebo Advanced na British Council a byli zaregistrováni naší školou.

Certifikáty byly zaslány na naši adresu a budete si je moci vyzvednout  proti podpisu na recepci školy od 7.10. 2019 v době provozu školy (7:45 - 16:30).

 

Název kurzu

pondělí

úterý

středa

Primary English 1 (1.třídy)

14.00 – 15.00
Martincová 2.A

14.00 – 15.00
Mayerová 2.C

14.00 – 15.00
Páleníková 2.C

Primary English 2 (2.třídy)

14.00 – 15.00
Petrů A6

14.00 – 15.00
Petrů A6

14.00 – 15.00
Havelková 3.B

Primary English 3 (3.třídy)

14.00 – 15.00
Mayerová 3.B

14.00 – 15.00
Bohus 3.C

14.00 – 15.00
Foltýnová A5

STARTERS (4. třídy)

14.30 – 15.30
Bohus 5.B

14.30 – 15.30
Skřivánková 3.A

14.30 – 15.30
Landová 4.C

MOVERS (5. třídy)

14.30 – 15.30
Arash 5.A


KURZ ZRUŠEN

 14.30 – 15.30
Polok M. 5.A

Key (6. třídy)

15.40 – 17.00
Popiolková 6.A

15.40 – 17.00
Bohus A6
 

15.40 – 17.00
Bursíková 6.B

Preliminary (7., 8. a 9. třídy)

15.40 – 17.10
Petrů A6

15.40 – 17.10
Landová 7.B

15.40 – 17.10
Landová 6.C

First (8. a 9. třídy)

15.40 – 17.10
Vacek N2

15.40 – 17.10
Polok L. A4

15.40 – 17.10
Vacek 7.C

Večerní First

  17.45 – 19.15
Vacek A4 



Advanced

 

 

16.15 – 17.45
Thámová N2

Večerní Advanced

    18.00 – 19.30
Thámová N2

 

Všechny kurzy probíhají 1 krát týdně.

Prvostupňové děti (Primary English, Starters a Movers) mají kurz dlouhý 60 minut.

Kurz Key trvá 80 minut.

Kurzy Preliminary, First, Advanced trvají 90 minut.

Pod časem konání je uvedena učebna, ve které kurz probíhá, a jméno vyučujícího.

 

K 15. 8. 2019 byly aktualizovány záložky AktualityKurzyPřihláškyRozvrh Celoroční plán v sekci Jazykové kurzy webových stránek školy. 

Ostatní záložky budou postupně aktualizovány  během září 2019.

Zahájení výuky v jednotlivých kurzech:

16. - 18. 9. 2019 - Primary English III, Starters, Movers
16. - 18. 9. 2019 - Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE), Advanced (CAE)

30. 9. - 1.10. 2019 - Primary English I, Primary English II

Vyučující, učebny a časy konání pro jednotlivé kurzy najdete v záložce Rozvrh sekce Jazykové kurzy.

Ve školním roce 2018/2019 složilo jednu z mezinárodně uznávaných zkoušek z anglického jazyka Key/KET (úroveň A2 podle Evropského referenčního rámce) Preliminary/PET (B1), First/FCE (B2), Advanced/CAE (C1) nebo Proficiency/CPE (C2) 46 současných či bývalých žáků naší školy. 

 Cambridgeské zkoušky  patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti – poslech, mluvení, četbu a psaní a posuzují schopnost kandidátů používat různé gramatické jevy v autentických životních situacích.

 Zkoušku na British Council ve školním roce 2018/19 úspěšně složili:

Adam Babec, Matouš Blažek, Ondřej Bosák, Matěj Cidlina, Evelína Čížková, Jonáš Dolenský, Markéta Doležalová, Adéla Drbalová, Jana Natalia Ellis, Nina Hájková, Nikola Hernandezová, Lukáš Hodek, Pavel Hubálek, Matěj Charousek, Jakub Chudoba, Anna Chvojková, Filip Ježek, Eliška Koželuhová, Vanda Klánová, Tereza Kloudová, Klaudie Kmentová, Damián Kouřil, Adéla Kozáková, Tomáš Král, Marko Kupec, Tom Ludvík, Tereza Ludvíková, Tereza Malinová, Jakub Pantoflíček, Matyáš Pantoflíček, Linh Thuy Phamová, Martyna Plichta, Daniel Rösel, Šimon Santler, Edris Seoud, Anouk Schmidtová, Matěj Skrbek, Jiří Soral, Jakub Špaček, Adéla Tarantová, Kristýna Vacková, Dita Vášová, Anna Velebilová, Marie Vinšová, Richard Všetečka, Sára Uchytilová.

 

Certifikáty Key, Preliminary, First a Advanced jsou k vyzvednutí na recepci naší školy (Horáčkova 1100, 140 00, Praha 4) proti podpisu v době provozu školy (7:45 - 16:30 hodin).

Všem úspěšným žákům gratulujeme!

Strana 1 z 9

Kontaktní informace

Školní jídelna
Telefon: +420 261 211 560
E-mail: horackova.jidelna@seznam.cz

zobrazit kontakty na školu