• Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  • KET (level A2) - Key English Test
 • Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  • PET (level B1)
   Preliminary English Test
 • Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  • FCE (level B2)
   First Certificate in English
 • Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  Připravíme Vás ke Cambridgeským zkouškám všech úrovní
  • CAE (level C1)
   Certificate in Advanced English
  • CPE (level C2)
   Certificate of Proficiency of English
pátek, 02 srpen 2019 00:00

Přípravné jazykové kurzy k Cambridgeským zkouškám

Napsal(a)

Jako každý rok nabízí i letos naše škola celou řadu kurzů anglického jazyka pro nejrůznější věkové kategorie od těch nejmenších, prvňáčků, až po dospělé.

Kurzy jsou zaměřené na rozvíjení slovní zásoby, čtení, poslech, komunikační dovednosti a znalost gramatiky, u těch pokročilejších i na psaní formálních a neformálních textů, komunikaci v hovorové i formální angličtině a znalost idiomů a frází. Prvotním smyslem těchto kurzů je připravit své absolventy k Cambridgeským zkouškám na British Council a pomoci jim při získání certifikátu příslušné úrovně. Zároveň však, a to zejména mladším dětem, mohou sloužit prostě jen ke zdokonalení v jazyce a pro radost ze získávání nových znalostí.

Vyučujícími jsou učitelé PJZŠ Horáčkova, ale také kvalifikovaní externisté. Dokonce i někteří naši bývalí absolventi již dosáhli takové úrovně vzdělání, že kurzy sami vedou a předávají tak své znalosti svým mladším „spolužákům“.

Jednotlivé lekce probíhají v odpoledních a večerních hodinách v budově školy. Ani po ukončení běžného vyučování tedy naše anglické učebny neztichnou. Pokračuje v nich čilý ruch a pilná práce. Vyučující jsou nejen odborně na výši, ale také dokážou připravit lekce pestré a často i zábavné.

V zimě si budou moci všichni účastníci zkusit „zkoušky nanečisto“, aby zjistili, kolik se toho naučili a zda se mohou přihlásit ke skutečným zkouškám na British Council. V květnu si pak při druhé zkoušce nanečisto ověří, co za celý rok dokázali, a ti, kteří se přihlásili ke zkoušce na British Council, mají ještě šanci „dopilovat“ své znalosti. Díky této přípravě pak bývají naši absolventi velmi úspěšní, což je samozřejmě velmi důležité pro ně, ale zároveň dělají dobré jméno i naší škole.

Přejeme všem, kteří se do kurzů přihlásí, hodně vytrvalosti a úspěchů.

 

Máte-li zájem o bližší informace, najdete vše na webových stránkách školy:

 • Nabídka kurzů a  informace systému jazykových kurzů na škole  ZDE
 • Dny a hodiny konání kurzů (rozvrhZDE
 • Ceny jednotlivých kurzů  ZDE
 • Informace o registraci a zkouškách na British Council ZDE 

nebo můžete zaslat dotaz na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Mgr. Jana Kubešová (metodička jazykových kurzů při PJZŠ Horáčkova)