středa, 20 listopad 2019 09:20

Jazyk - listopad 2019

Napsal(a)

S potěšením Vás informujeme, že jsme pro vás, čtenáře našich stránek, dokončili další číslo časopisu Jazyk.

V časopise se Vám tentokrát představí dvě paní učitelky, které na naši školu nově nastoupily v minulém školním roce – paní učitelka Bucharová, která je třídní 2. B, a paní učitelka Mayerová, která vyučuje angličtinu na prvním stupni. Rovněž se dočtete, jak probíhaly tradiční projektové dny a jaké akce připravili učitelé nejen pro naše žáky, ale také pro Vás rodiče.

Přejeme příjemné čtení a hezký den.

za vedení školy RNDr. Ivana Čapková

Naposledy změněno středa, 20 listopad 2019 20:05

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naši školu pomocí virtuální prohlídky

Školní časopis
JAZYK


číslo 72
listopad 2019