středa, 18 březen 2020 22:03

Rouškohraní

Mílí žáci i rodiče,

pojďte s námi těm malým kulatým obludkám vytřít zrak a ukázat, zač je toho loket laughing a zapojte se s námi do Rouškohraní.

Ukažte ostatním, že jste cool a in a zkrátka že jdete s dobou. Určitě víte, že od čtvrtka 19. 3. 2020 nesmíte ven bez roušky. Zakládáme na našich školních stránkách galerii pojmenovanou Rouškohraní - chcete-li přispět, pošlete obrázek svůj nebo rodinných příslušníků (s jejich souhlasem smile) s vaší „oblíbenou“ rouškou. Obrázky budou v galerii bez uvedení jakýchkoliv dalších údajů.

Galerii najdete přes menu Galerie nebo přímo na adrese www.zonerama.com/pjzs/Album/6078712

Dan Martin Gerych

Naposledy změněno středa, 18 březen 2020 22:22