úterý, 06 říjen 2020 22:41

Matematická olympiáda

Úlohy ročníku 2020_2021 ke stažení na MO_2020_21 nebo na stránkách Matematické olympiády. Další informace v detailu článku.

Od vedení MO jsem dostal následující zprávu k předání.

MŠMT zatím nevyhlásilo aktuální 70. ročník MO. Doufáme však, že ho v dohledné době vyhlásí. Buďme na to prosím připraveni.
Zadání domácích kol jsou vystavena na stránkách MO a úlohová komise pracuje na komentářích a na přípravě úloh pro další kola.
Buďme prosím také připraveni na to, že se letos některá kola MO mohou konat polodistanční (tj. žáci řeší úlohy na svých školách) nebo distanční (žáci řeší úlohy doma, například pod dohledem kamery) formou.
Obvyklý leták s informacemi, jak se do MO zapojit, vám pošleme a zveřejníme na webu MO, až bude MO vyhlášena, případně až budeme vědět více o jejím konání. V případě nevyhlášení MO ministerstvem bychom rádi uspořádali náhradní soutěž, aby talentovaní žáci nepřišli o možnost řešit úlohy MO.

Naposledy změněno úterý, 06 říjen 2020 22:57

listopad 2019