Dan Martin Gerych

čtvrtek, 22 únor 2024 09:27

Akce Život dětem

Vážení rodiče, milí žáci,

v detailu článku a v příloze pod článkem předáváme podrobnosti o akci, kterou pořádá organizace Život dětem.

neděle, 28 leden 2024 17:48

Úspěch v MAT olympiádě

Ve středu 24. 1. 2024 soutěžila pětice páťáků z naší školy v obvodním kole Matematické olympiády.

středa, 10 leden 2024 14:58

Přijímací zkoušky na SŠ

Vážení rodiče, milí žáci,

po rozkliknutí detailu článku najdete odkaz na podrobné pokyny a návody na vyplnění a podávání přihlášek na střední školy ve školním roce 2023/2024.

čtvrtek, 02 listopad 2023 17:23

Abigail Kathryn Musgrave

English Conversation Teacher

Education
Classical Studies BA (Hons) Durham University, Durham, England

Further education
Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults (CELTA)
International House Certificate in Advanced Methodology (IH CAM)
International House Certificate in Teaching Young Learners and Teens (IH CYLT)

Activities at school
Since 2022, I have been teaching English Conversation to students in the fifth class and higher.

Interests
In my free time I like to read a wide range of literature, with a particular interest in Classics. I enjoy attending plays and travelling when I can to visit classical sites in Italy, Greece and beyond. I have a deep interest in cooking and enjoy find and experimenting with new recipes whenever I can.

What did I enjoy the most at school?
My favourite subjects were History, Classical Civilisations, Maths, Philosophy & Ethics, and Languages. I was particularly passionate about Italian, and my teacher in the subject is an inspiration for me to this day in the creative ways you can teach a language.

čtvrtek, 02 listopad 2023 17:10

Ing. Bc. Lukáš Malý

učitel matematiky a fyziky na 2. stupni

Vzdělání
ČVUT – fakultách strojní

Další vzdělávání
Masarykův ústav vyšších studií – obor Specializace v pedagogice

Aktivity ve škole
Učitel fyziky a matematiky

Zájmy
Sport, četba

Co mě ve škole nejvíc bavilo?
Nejprve to byly přestávky, prázdniny. Postupem času to byl zájem o získávání informací a znalostí.

pátek, 06 říjen 2023 08:18

Sbírka hraček DPN Louny

Vážení rodiče,

rádi bychom se připojili do sbírky hraček pro Dětskou psychiatrickou nemocnici v Lounech.

čtvrtek, 05 říjen 2023 08:11

Sleva do Happy Sportu

Od pondělí 9. 10. 2023 jsou opět k dispozici u paní hospodářky Dirové slevové karty do Happy Sportu.

pátek, 16 červen 2023 10:09

Časopis Jazyk - číslo 77

Vážení rodiče,

konec roku se kvapem blíží a děti se již vidí na prázdninách. Po „kovidové“ pauze byl letošní rok zase „normální“, a tak proběhla řada akcí a zahraničních zájezdů.

První jazyková základní škola v Praze 4 nabízí pracovní pozici dvojjazyčného školního asistenta na částečný úvazek – 0,5 úvazku a 1,0 úvazku s nástupem 1. 9. 2022. Nabízíme příjemné a nadstandardně vybavené pracovní prostředí, benefity FKS a další výhody. Své CV, prosím zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Požadujeme: kladný vztah k dětem, práci v týmu, kreativitu, kurz asistenta pedagoga (lze absolvovat během pracovního poměru), jazykovou kvalifikaci (maturitní zkouška/rodilý mluvčí).

Těšíme se na setkání s vámi.

středa, 10 květen 2023 10:13

Výsledky zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče,

v detailu tohoto článku najdete konečné výsledky zápisu do 1. tříd.

červen 2023