úterý, 10 září 2019 09:55

English Reading Club

Napsal(a)

Tento čtenářský klub umožní studentům sdílet knihy, které momentálně čtou, a naučit se o nových knihách, navíc si při tom mohou procvičit anglické konverzační dovednosti a prezentační dovednosti. Klub bude veden v angličtině.

Studenti budou moct mluvit česky se svými vrstevníky, pokud to bude nutné k posílení a vzájemnému povzbuzení používat angličtinu.

Klub se uskuteční každý pátek od září do dubna, počínaje 20. zářím. Klub je zdarma, v průběhu celého roku rozhodneme o 2-3 knihách, které budeme číst společně. Tyto výdaje budou v případě potřeby připadat rodičům. Tento klub je nabízen každému studentovi od 6. do 9. třídy.

Přineste prosím tento formulář Lauren Polok do 13. září. Jakékoli dotazy můžete zaslat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

This reading club will allow students to share the books they are reading and learn of new books while practicing English conversation skills and presentation skills. The club will be led in English. Students will have the freedom to use Czech with their peers when necessary to help strengthen and encourage one another in English.

It will take place every Friday from September to April starting September 20. The cost for this club is free, however, throughout the year we will decide on 2-3 books to read together. This expense will fall to the parents when necessary. This club is offered to any student from 6th-9th grade.

Please return this form to Lauren Polok by September 13. Any questions can be emailed to Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naši školu pomocí virtuální prohlídky

Školní časopis
JAZYK


číslo 72
listopad 2019