Dan Martin Gerych

Dan Martin Gerych

neděle, 16 leden 2022 22:55

Obědy v karanténě

Vážení rodiče, milí žáci,
pokud zůstáváte v karanténě a nebudete vyzvedávat obědy ve školní jídelně, je potřeba je samostatně odhlásit. Pro třídy v karanténě není provedena hromadná odhláška.

úterý, 07 září 2021 15:16

Z čeho se po prázdninách radujeme?

Pokud chodíte kolem naší školy, jistě jste si již během prázdnin všimli čilého stavebního ruchu pod okny hlavní budovy...

čtvrtek, 02 září 2021 09:28

Školní poradenské pracoviště

Všechny kontakty na výchovnou poradkyni, školního psychologa, speciálního pedagoga a metodika prevence najdete v sekci Kontakty.

středa, 01 září 2021 10:51

Uvítání v novém školním roce

Milé děti,

tento článek sice napsal pan učitel Gerych coby pokusný králík, ale vítá vás paní učitelka třídní Kawanová a přeje vám úspěšný školní rok.

středa, 23 červen 2021 09:17

Informace pro nové strávníky

Vyplněnou a podepsanou Přihlášku ke stravování (Smlouvu) zašlete na emailovou adresu školní jídelny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vhoďte do poštovní schránky u hlavního vchodu do školy nejpozději do konce června 2021.

Výše platby a způsob hrazení je uveden v Informacích pro stravování a v Řádu školní jídelny. Připomínáme, že platby je potřeba zřídit do 20. 8. na září a dále. U nastupujících strávníků je nutné navýšit první platbu o částku 135 Kč za identifikační stravovací čip.

Identifikační čip bude přidělen strávníkovi při zaúčtování první platby a předán prostřednictvím třídního učitele nebo v kanceláři ŠJ. V případě ztráty nebo poškození je nutné zakoupit bezhotovostně nový za původní cenu. Po ukončení docházky do naší školní jídelny bude vrácena za funkční a nepoškozený žeton pořizovací záloha zpět. Pokud si strávník žeton zapomene, dostává náhradní stravenku, bez které není možné oběd vyzvednout, četnost náhradních stravenek je u každého strávníka evidována.

Přihlašování a odhlašování obědů

Od 1. září 2021 má každý strávník automaticky přihlášenou stravu na každý pracovní den školního roku s výjimkou prázdnin a státních svátků. Prosím, věnujte pozornost odhlašování obědů – tel. 261211560 (i záznamník), emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na webu www.strava.cz.

Odhlášky provádíme do 7.00 hodin ráno na týž den a dále. Pokud není odhláška nahlášena nebo provedena, oběd propadá. Je možné provést stálé odhlášky na určité dny v týdnu (upřesnění s vedoucí ŠJ).

Koncem srpna budou všem novým strávníkům na jejich uvedené emailové adresy v Přihlášce ke stravování odeslána hesla k přístupu na web Strava.cz, kde bude možné od druhého týdne září volit druh jídla a provádět změny stravování.

Pro další informace se obracejte na pí. Šlaufovou, vedoucí školní jídelny - viz stránka Kontakty školní jídelny

 

pondělí, 10 květen 2021 20:42

Výsledky zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče,

v detailu tohoto článku najdete konečné výsledky zápisu do 1. tříd.

úterý, 13 duben 2021 09:54

Plnění informační povinnosti GDPR

Plnění informační povinnosti v souvislosti se samotestováním žáků

sobota, 26 prosinec 2020 22:12

P. F. 2021

Krásné Vánoce a mnoho štěstí a zdraví v roce 2021 vám přejí zaměstnanci a žáci PJZŠ Horáčkova.

pondělí, 23 listopad 2020 09:59

Talentové zkoušky na SŠ

Vážení zájemci o studium na středních školách s talentovými zkouškami.
pondělí, 23 listopad 2020 09:53

Přihlášky na SŠ s talentovými zkouškami

Vážení zájemci o studium na středních školách s talentovými zkouškami. Připomínám vám, že přihlášky je nutné podat do konce listopadu, proto si je v případě potřeby včas nezapomeňte objednat a vyzvednout u pana učitele Gerycha.
 
Pro inspiraci všech nabízím prohlídku následujícího www.scholapragensis.cz.
Strana 1 z 11

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naši školu pomocí virtuální prohlídky

Školní časopis
JAZYK


číslo 74
listopad 2021