• Učíme se, tvoříme, poznáváme, sportujeme, spolupracujeme
    Učíme se, tvoříme, poznáváme, sportujeme, spolupracujeme

Návštěva kanceláře prezidenta republiky

Napsal(a):  | 05.10.2017

Dne 18. září 2017 se naše třída vypravila na velmi zajímavou návštěvu.

Byli jsme pozváni na prohlídku kanceláře prezidenta republiky. Už při vstupu děti zjistily, jak výjimečná událost je čeká. Prošly pečlivou bezpečnostní prohlídkou, která jim připomněla cestu do letadla o prázdninách. Potom se seznámily s jednotlivými místnostmi. Obrazy, fotografie i různé předměty dětem připomněly naše první prezidenty. Při prohlídce se jim plně věnovala paní průvodkyně, která jim dala i pěkné pracovní listy. Na závěr návštěvy se děti podívaly i na střídání stráží. To se líbilo především chlapcům.

Galerie Obrázků

Kontaktní informace

Třidní učitel
Mgr. Andrea Kopačková
E-mail: kopackova@horackova.cz

zobrazit kontakty na školu

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naší školu pomocí virtuální prohlídky