Novinky

Zde naleznete odkazy na formuláře pro přihlášení do jednotlivých kurzů angličtiny určených pro žáky 1. stupně (Primary English, STARTERS, MOVERS).

Vážení rodiče, milí žáci,
pokud zůstáváte v karanténě a nebudete vyzvedávat obědy ve školní jídelně, je potřeba je samostatně odhlásit. Pro třídy v karanténě není provedena hromadná odhláška.

Naše škola uspěla již podruhé v grantovém řízení O2 Chytrá škola. Na realizaci našeho projektu v roce 2022 získala částku ve výši 80 tis. Kč z Nadace O2.

V úterý 25. ledna během 7. a 8. vyučovací hodiny proběhne zeměpisná olympiáda kategorie C pro žáky 8. a 9. ročníků. Zájemci se mohou hlásit u pí.uč. Matyášové.

Ve středu 12. ledna 2022 se uskuteční astronomická olympiáda pro žáky 6. - 9. ročníků. Zájemci se do pátku 7. 1. 2022 přihlásí v kabinetě matematiky ve 2. patře.

Všechny potřebné informace a zadání ke stažení naleznete na tomto ODKAZU.

Ještě v závěru tohoto neobvyklého roku jsme si jako škola nadělili dárek v podobě využití možnosti renovace povrchu velké tělocvičny.

V pátek 10. 12. 2021 proběhly Adventní slavnosti. Na fotografie se můžete podívat v galerii. Na ČT Déčku se můžete podívat na krátkou reportáž, kterou vysílali 13. 12. 2021.

Koupí placky se smajlíkem pomůžeme nemocným dětem.

Dne 9.12.2021 se konalo finále Prahy 4 ve florbalu starších žáků.

Srdečně Vás zveme na Adventní slavnosti dne 10. 12. 2021, které se budou konat na školní zahradě od 16.00.

Podrobnosti o organizování školního kola chemické olympiády kat. D naleznete v tomto článku.

V úterý 16. 11. 2021 proběhlo ve škole školní kolo soutěže "Hledáme nejlepšího mladého chemika". Výsledky najdete v tomto článku.

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme pro Vás dokončili další číslo časopisu Jazyk.

Projekt "Jazyky napříč Evropou", který byl financován z programu Erasmus +, probíhal od října 2018 do září 2021.

listopad 2021