Novinky

Ředitelka školy nevyhlásila na pátek 25. 9. 2020 ředitelské volno. Výuka probíhá podle rozvrhu.

V týdnu od 21. 9. 2020 zahajuje výuka jazykových kurzů pro žáky 3. - 5. ročníku (Primary III, Starters a Movers)

Naše škola se úspěšně zapojila do grantové výzvy O2 Chytrá škola a získala tak finanční prostředky na realizaci projektu.

Volné hodiny pronájmu tělocvičen ve školním roce 2020/2021:

Děkujeme Vám všem, kteří jste přinesli brýle pro děti z Afriky.

Zde naleznete odkazy na formuláře pro přihlášení do divadelního kroužku.

Vážení rodiče, milí žáci,

webová aplikace Bakaláři (elektronická žákovská knížka) bude plně v provozu od data platnosti trvalého rozvrhu pondělí 7. 9.

Vážení rodiče, milí žáci,

stránky tříd budou (bez přihlašování) v provozu po nezbytných úpravách od pondělí 7. září 2020.
Současná přihlašovací stránka je určená pouze učitele, aby mohli obsah aktualizovat.

Zde naleznete odkazy na formuláře pro přihlášení do jednotlivých kurzů angličtiny určených pro žáky 1. stupně (Primary English, STARTERS, MOVERS).

Informace o kroužcích, které budou probíhat na naší škole v letošním školním roce najdete na tomto odkaze .

Vážení a milí příznivci divadla :-)

V sekci Jazykové kurzy webových stránek školy byly 21.8.2020 aktualizovány záložky Aktuality, Kurzy, Přihlášky a Rozvrh.

V tomto článku se dočtete základní informace o zahájení školního roku 2020/21.

Změna výše stravného od 1. 9. 2020 a změna hrazení identifikačního čipu.

(Aktualizace 18. 8. 2020)

Všichni rodiče žáků, kteří byli u výběrového řízení do 6. ročníku, obdrželi informaci mailem.

listopad 2019