Změna výše stravného od 1. 9. 2020 a změna hrazení identifikačního čipu

Všichni rodiče žáků, kteří byli u výběrového řízení do 6. ročníku, obdrželi informaci mailem.

Vážení rodiče, nastaly změny

Vážené rodiče, účastníci kurzů. Letos byly zrušeny květnové a červnové terminy zkoušek. Nyní již British Council registrace ke zkouškám obnovil.

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se od 11.3.do 27.5. nekonala výuka v jazykových kurzech, je nyní postupně posílána na Váš účet částka za neuskutečněnou výuku

Všechny informace pro další školní rok naleznete v detailu článku.

Vážení rodiče, poslední den školního roku, v úterý 30. 6. 2020 končí provoz školní družiny ve 14:00 hodin.

Volné hodiny pronájmu tělocvičen ve školním roce 2020/2021:

Vážení rodiče, informace o letní družině

V úterý 23. 6. 2020 od 17:00 se uskuteční informativní schůzka rodičů žáků budoucích 1. tříd.

Vážení rodiče,
zasíláme vám informace o organizaci školní docházky do konce školního roku pro žáky druhého stupně (kopie e-mailu ze dne 29. 5. 2020)

Škola během uzavření z epidemiologických důvodů nezůstala více než dva měsíce bez života.

Náhradní hodiny přípravných kurzů z ČJ a M proběhnou v pátek 29.5. a 5.6.

V příloze najdete rozdělení do skupiny a časové vymezení výukových bloků.

Vážení rodiče,

na základě metodického pokynu MŠMT a pokynů zřizovatele vám zasíláme aktualizované a doplněné informace k přítomnosti žáků 1. stupně ve škole od pondělí 25. 5. 2020.

Výběrové řízení do 6. ročníku proběhne v úterý 16. 6. 2020 v dopoledních hodinách. Podrobnosti naleznete na tomto odkaze