Novinky

Zde naleznete odkazy na formuláře pro přihlášení do jednotlivých kurzů angličtiny určených pro žáky 1. stupně (Primary English, STARTERS, MOVERS).

V tomto článku se dočtete podrobnosti týkající se konce školního roku.

Přihlášení strávníka do školní jídelny

Ukončení  odhlášek - vyúčtování kont

Třídy 2. A a 4. A hlásí úspěšný příjezd do Podhradí laughingcool

Právě vyšlo nové číslo časopisu Jazyk. Podrobnosti najdete v tomto článku.

V tomto článku se dozvíte výsledky doplňujícího řízení do 6. ročníku školního roku 2022/23.

Biologická olympiáda

V letošním školním roce se naše škola po tříleté odmlce zúčastnila biologické olympiády.

Zájezd do Anglie s výukou v Primary School se uskuteční od 15. do 22. 10. 2022. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

Srdečně Vás zveme na divadelní představení do KC Zahrada na předstvaní Zvířátka a loupežníci, Popletené pohádky a Petr Pan.

Vážení rodiče, sportovní kroužky badminton a míčové hry nebudou v týdnech od 24.5. - 2.6.2022

23.5. Představení divadelního kroužku Robin Hood a Petr Pan

Ve čtvrtek 28.4. proběhl v rámci Čarodějnic volejbalový turnaj trojic.

Ve čtvrtek 2. 6. 2022 proběhne doplňující řízení do 6. ročníků. Podrobnosti naleznete zde.

Ve dnech 27. a 28.4.2022 se konaly okresní kola v atletice

červen 2022