Novinky

Z důvodu epidemiologické situace pokračuje výuka v jazykových kurzech KET, PET, FCE, CAE formou on-line hodin. Pro detaily klikněte

Vážení zájemci o studium na středních školách s talentovými zkouškami. Připomínám vám, že přihlášky je nutné podat do konce listopadu, proto si je v případě potřeby včas nezapomeňte objednat a vyzvednout u pana učitele Gerycha.

Vyhlašujeme historicky 1. ročník soutěže ZLATÝ HORÁC!

Vážení rodiče, milí žáci,

i když jsme si to letos na jaře asi vůbec nepřipouštěli, opět nastala doba, kdy se učitelé se svými žáky (a žáci se svými učiteli) mohou vídat jenom prostřednictvím kamer a obrazovek počítačů, tabletů a chytrých telefonů – ano, teď nastávají okamžiky, kdy jsme rádi, že je děti mají - tedy, ty chytré telefony samozřejmě - a používají je...

od 10. 10. 2020 po dobu nouzového stavu probíhá výuka v kurzech KET, PET, FCE a CAE on-line formou. Vyučující jednotlivých kurzů vás budou s předstihem informovat o podrobnostech.

od 10. 10. 2020 po dobu trvání nouzového stavu:
Primary I, II (pro žáky 1. a 2. ročníků) - výuka neprobíhá (hodiny budou nahrazeny).
Primary III, Starters a Movers (pro žáky 3. - 5. ročníků) - výuka bude probíhat on-line.

Hygiena hl. m. Prahy zakázala od půlnoci 9. 10. 2020 organizované zájmové, rekreační a další kroužky pro děti od 6 do 18 let. Pokud bude kroužek organizován distanční formou, budete informováni mailem vedoucím kroužku.

Úlohy ročníku 2020_2021 ke stažení na MO_2020_21 nebo na stránkách Matematické olympiády. Další informace v detailu článku.

Divadelní kroužek v následujících týdnech BUDE probíhat beze změny.

Podařilo se nám zajistit více učitelů, kteří nám pomohou, aby mohl být kroužek realizován. Toto opatření je v souladu s Usnesením vlády ČR ze dne 30. září 2020 č. 958.

Kdyby došlo ke změně, budeme Vás neprodleně informovat formou emailu.

Od 5. 10. 2020 pokračuje výuka v jazykových kurzech Primary I,II,III, Starters, Movers, Key(KET), Preliminary (PET) a FIrst (FCE) i nadále ve škole a podle rozvrhu.

Jazykové kurzy pro žáky 1. a 2. ročníku (Primary I a Prinary II) zahajují v týdnu  od 5. 10. 2020.

O organizaci kroužků v době nouzového stavu se dočtete v tomto článku.

Naše škola se úspěšně zapojila do grantové výzvy O2 Chytrá škola a získala tak finanční prostředky na realizaci projektu.

Volné hodiny pronájmu tělocvičen ve školním roce 2020/2021:

Děkujeme Vám všem, kteří jste přinesli brýle pro děti z Afriky.