Volné hodiny pronájmu tělocvičen ve školním roce 2018/2019:

Ema Košťálová postoupila do celostátního kola chemické soutěže Hledáme mladého chemika.

5. ročník Velikonočního turnaje v badmintonu dětí a dospělých. Propozice najdete v tomto článku.

Od 23. 4. 2019 přijmeme učitelku/učitele anglického jazyka pro první stupeň na úvazek 21 hodin.

V úterý 5. 3. 2019 od 16.00 v 5. A proběhne tematické setkání pro rodiče, na které Vám lektorka kurzu představí koncepci "Výchovy bez poražených".

Fotografie z letošního třetího lyžařského kurzu si můžete prohlédnout v tomto článku. Počasí nám vyšlo.

Naše družstvo se umístilo na 3. místě v Pražském přeboru školních družstev v šachu žáků 1. stupně.

Dne 29.1.2019 se konal florbalový turnaj žáků 1. stupně o "Putovní pohár ředitelky školy".

Zájezd do Anglie s výukou v Primary School se uskuteční od 12. do 19. 10. 2019. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

Naše první schůzka

Pokud chcete skládat letos některou ze zkoušek KET, PET, FCE, CAE, klikněte pro další informace.

Od pondělí 18. 2. do 20. 2. 2019 bude přistaven kontejner na papír před školu.

V pátek 22. 2. 2019 se uskuteční školní reprezentační ples v Kulturním centru Novodvorská. Vstupenky jsou již v prodeji.

Aktuality a fotogalerii z výcviku naleznete na stránkách třídy 7.C

V galerii si můžete prohlédnout fotografie z akcí, které proběhly před Vánocemi - Adventní kalendář, koncert Rolničky, Živý Betlém i Tvoje tvář má známý hlas.

listopad 2018