Milí žáci a rodiče,

nezapomeňte, že ve středu 1. 4. máte od školních povinností odpočinek (a není to apríl). Původně měl být ředitelský den z důvodu zápisu a ten vám (tedy žákům) zůstal - ani ve třídnici nemáte na dnešek žádné zadání. Tak si aspoň trochu odpočiňte, pokud to půjde - vyvětrejte se (a nezapomeňte na sealed) nebo si vezměte pískací hračku a hrajte si laughing

Do sbírky vám posílám druhý psí obrázek a pro e-maily vám budu k dispozici opět ve čtvrtek.

Dan Martin Gerych

Zápis do 1. ročníku školního roku 2020/21 proběhne podle doporučení MŠMT elektronicky bez přítomnosti dětí od 1. do 17. dubna 2020. Až do konce dubna budeme ještě přijímat přihlášky těch, kteří v tomto termínu nebudou mít možnost zápis provést. Další informace najdete v detailu článku.

Jednotná přijímací zkouška ke vzdělávání ve střední škole pro školní rok 2020/2021 proběhne nejdříve 14 dnů ode dne obnovení osobní přítomnosti žáků na vzdělávání ve středních školách.

https://moodle.horackova.cz/ zde naleznete nové kurzy na podporu výuky. 6.A 6.B 6.C - Dějepis,  7.A  7.B 7.C Dějepis, 8.A 8.B - Dějepis   9.B - Dějepis 8.B - Občanská výchova, 9.B - Občanská výchova

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 26. 3. 2020 vstoupila v platnost změna zákona, podle kterého lze čerpat ošetřovné. Další informace najdete na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí.

https://moodle.horackova.cz/ zde naleznete nové kurzy na podporu výuky. 8.A - PŘÍRODOPIS,
6.A 6.B 6.C - FYZIKA,  7.A - FYZIKA, 7.B - FYZIKA a PŘÍRODOPIS.

ke zkouškám na British Council v květnu a červnu 2020.
Další info v sekci Jazykové kurzy www stránek školy.

Mílí žáci i rodiče,

pojďte s námi těm malým kulatým obludkám vytřít zrak a ukázat, zač je toho loket laughing a zapojte se s námi do Rouškohraní.

Vážení rodiče,

všechny zprávy, které se týkají organizace i výuky (s výjimkou konkrétního zadání od jednotlivých vyučujících) najdete nyní v hlavní nabídce Škola ONLINE - hned na prvním řádku je Domácí výuka 2020.

Paní učitelka Veronika Svobodová postoupila jako jediná žena do finále ankety Zlatý Ámos. Podpořit ji můžete v hlasování, které právě probíhá.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu od čtvrtka 12. 3. 2020 se s okamžitou platností až do odvolání ruší všechny pronájmy tělocvičen!

V úterý 3. 3. 2020 proběhlo okresní kolo chemické olympiády. Z výsledku jsme měli hned dvojnásobnou radost.

Školní divadelní kroužek poprvé organizuje divadelní tábor. Podrobnosti naleznete v tomto článku.

Aktualizace informací v úterý 3. 3. 2018 - změna organizace dnů otevřených dveří.

Ve středu 26.2.2020 se konalo okrskové finále v basketbalu mladších žáků,

listopad 2019