Plnění informační povinnosti v souvislosti se samotestováním žáků

Náš projekt s názvem „Jazyky cesta k porozumění“ byl nominován na ocenění za výjimečný přínos učitelů a jejich škol ve vzdělávání.

Paní učitelka Jana Sadilová postoupila do seminifinále soutěže Global teacher prize 2021. Podrobnější informace najdete v tomto článku.

Třída 2. B se pod vedením paní učitelky Evy Krutílkové zapojila do projektu Srdce s láskou darované. Podrobnosti najdete v tomto článku.

Do okresního kola chemické olympiády postoupili ze školního kola dva žáci 9. ročníků Viktorie Došlá a Jakub Jetelina.

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022 proběhne elektronicky od 1. 4. do 20. 4. 2021.
Další podrobnosti a odkaz najdete v detailu článku.

Matěj Smetana, žák 9.b uspěl i v III. postupovém kole - krajském kole Matematické olympiády.

Informace o organizaci dnů otevřených dveří najdete v tomto článku.

Vážení rodiče,

po poměrně dlouhé době jsme opět vydali další číslo školního občasníku „Jazyk“.

V úterý 26. 1. 2021 se uskutečnilo 2. kolo soutěže hledáme nejlepšího mladého chemika. Těší nás postup Viktorie Došlé do dalšího kola.

Divadelní kroužek startuje ONLINE.

Pedagogicko psychologická poradna zřídila Poradenskou linku pomoci.

Vážení herci a herečky, vážení rodiče,

rozhodli jsme se posunout začátek divadelního kroužku na únor.

v kurzech PE I a PE II - prezenčně, v kurzech PE III, Starters, Movers, KET, PET, FCE a CAE - on-line. Více informací na stránce Jazykových kurzů.

Krásné Vánoce a mnoho štěstí a zdraví v roce 2021 vám přejí zaměstnanci a žáci PJZŠ Horáčkova.

únor 2021