Novinky

Zde naleznete odkazy na formuláře pro přihlášení do jednotlivých kurzů angličtiny určených pro žáky 1. stupně (Primary English, STARTERS, MOVERS).

Vážení rodiče, milí žáci,

pravděpodobně jste v poslední době (asi tak od začátku školního roku...) zaznamenali výpadky při připojení k Bakawebu přes mobilní aplikaci i webové stránky.

Vážení rodiče,

Hlavní město Praha usnesením Zastupitelstva hl. m. Prahy č. 38/5 umožnilo čerpat finanční podporu školám a školským zařízením  řízenými městskými částmi hl. m. Prahy na zmírnění dopadů inflace pro pražské domácnosti.

V úterý 4. 10. 2022 od 17 h jsme pro vás zorganizovali besedu s názvem Děti a technologie. Podrobnosti k besedě včetně možnosti přihlášení naleznete v tomto článku.

Logická olympiáda je soutěž založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup, pořádaná Mensou České republiky.

Od pondělí 19. 9. 2022 jsou opět k dispozici u paní hospodářky Dirové slevové karty do Happy Sportu.

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás pozvat na skutečně hezkou akci, která proběhne už podvanácté.

Jazykové kurzy pro 3. - 5. ročníky a všechny kurzy pro žáky 2. stupně začínají v týdnu 19. - 23. 9. 2022.

Detail

Nová podoba Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání (RVP ZV) platná od 1. 9. 2021 přináší řadu změn.

Ve čtvrtek 15. 9. 2022 proběhnou informativní rodičovské schůzky. Program schůzek je v tomto článku.

Přehled kroužků, které budou probíhat na naší škole naleznete na tomto odkaze. Informace o kroužcích budou průběžně aktualizovány.

Žáci 2. stupně mají možnost se přihlásit do Klubu mladých diváků.

Початок навчального року

V tomto článku se dočtete informace o organizaci začátku školního roku 2022/23.

Léto se nám blíží ke konci a přichází čas, kdy se můžeme zastavit a připomenout si zážitky, které nám prázdniny přinesly.

červen 2022