Novinky

Rodiče žáků 2. stupně obdrží informační mail do konce tohoto týdne tj. do 31. 5. 2020, ve kterém bude specifikováno, jak bude organizace zajištěna.

Náhradní hodiny přípravných kurzů z ČJ a M proběhnou v pátek 29.5. a 5.6.

V příloze najdete rozdělení do skupiny a časové vymezení výukových bloků.

Vážení rodiče,

na základě metodického pokynu MŠMT a pokynů zřizovatele vám zasíláme aktualizované a doplněné informace k přítomnosti žáků 1. stupně ve škole od pondělí 25. 5. 2020.

Výběrové řízení do 6. ročníku proběhne v úterý 16. 6. 2020 v dopoledních hodinách. Podrobnosti naleznete na tomto odkaze

Hledáme rodilého mluvčího na výuku cca 16 hodin angličtiny pro školní rok 2020/21. V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy. Pro komunikaci v angličtině kontaktujte paní učitelku Kubešovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Školní rok 2019/20 bude končit v úterý 30. 6. 2020. Organizace předání vysvědčení bude zveřejněna později na základě aktuální situace.

Vážení rodiče, informace o Letní družině Vám byly zaslány e-mailem.

Vychovatelky ŠD

Vážení rodiče,

od nového školního roku se změní způsob vyzvedávání dětí ze školní družiny.

Postup při hodnocení výsledků vzdělávání žáků za druhé pololetí vychází z vyhlášky č.211/210 Sb. ze dne 27. dubna 2020 o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020, kterou vydalo MŠMT.

Vážení rodiče,

v detailu tohoto článku najdete konečné výsledky zápisu do 1. tříd.

V květnovém čísle  časopisu MČ Prahy 4 Tučňák naleznete na 14 stránce článek pod názvem Pražským Ámosem je Veronika Svobodová.

V souvislosti se zavedením distančního vzdělávání a on-line lekcí jsme doplnili do školního řádu informaci, týkající se on-line vzdělávání a pořizování obrazových a zvukových záznamů.

Z důvodu omezení výuky nelze letos pokračovat ve výuce v jazykových kurzech. Další informace v sekci Jazykové kurzy

Učitelé i žáci PJZŠ v Praze 4 Vám přejí krásné Velikonoce

Že v "tom" v současné době nejsme sami, je asi všem jasné. Nejenom dospělí si to právě teď zkoušejí usnadnit nejrůznějšími netradičními akcemi a legráckami.

listopad 2019