pondělí, 12 září 2016 00:00

Aktivní školy

Napsal(a)

Účast v projektu Aktivní školy

Vážení rodiče,

naše škola se přihlásila do projektu aktivní školy. Projekt obsahuje pohybově - vzdělávací program zaměřený na prevenci obezity, rozvoj pohybových schopností a dovedností s důrazem na zdravý životní styl a aktivní způsob života žáků pražských základních škol. Cílem projektu Aktivní školy je motivovat žáky k pohybu a dodržování správných stravovacích návyků. Projekt zajišťuje Florbalová škola Bohemians ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy. V naší škole se ho zúčastní žáci 5. a 6. tříd. V nejbližších dnech přinesou žáci domů deník, kde najdete další informace a kontakty na hlavní pořadatele.

Naposledy změněno čtvrtek, 13 říjen 2016 09:35

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Školní časopis
JAZYK


číslo 79
červen 2024