úterý, 21 únor 2017 00:00

Nové číslo časopisu Jazyk

Vážení čtenáři,
s potěšením Vám oznamujeme, že jsme pro Vás právě dokončili další číslo časopisu Jazyk.

Dozvíte se, co se ve škole událo od září nebo jakých úspěchů dosáhli naši žáci ve vědomostních nebo sportovních soutěžích. Opět se můžete těšit na ilustrace, které jsou z dílny našich žáků. V tomto čísle Vám představujeme vyučující tělesné výchovy  - paní učitelku Šarešovou a pana učitele Turoka.

Současně bychom Vás chtěli co nejsrdečněji pozvat na Školní reprezentační ples, který se koná již tento pátek 24. 2. 2017 v KC Novodvorská od 19:30. Na organizaci plesu se podílí nejen učitelé a rodiče, ale i naši žáci a absolventi. Uvidíte je jak v roli moderátorů, tak v roli vystupujících. Určitě je na co se těšit.

Přejeme Vám příjemné čtení a těšíme se na setkání s Vámi na plese nebo na dalších akcích, které pořádá škola.

Za vedení školy

RNDr. Ivana Čapková