středa, 08 březen 2017 00:00

Jak probíhal školní ples?

V pátek 24. 2. 2017 se konal již 12. ročník školního reprezentačního plesu. Letošní ples se nám opravdu vydařil.

Plesem nás provázeli naši absolventi - Bára Hakrová a Jakub Charezinski. Deváťáci zahájili ples polonézou, kterou nacvičili pod vedení paní zástupkyně Matyášové během hodin tělesné výchovy. Po slavnostním stužkování probíhalo fotografování, aby měli vzpomínku na první oficiální vstup do společenského života. A není pochyb, že jim to moc slušelo.

Během plesu nechyběla ani taneční vystoupení. Všichni ocenili taneční vystoupení Ellen Musilové z šestého ročníku nebo dynamické vystoupení v rytmu rokenrolu. Výbornou atmosféru pomohla vytvořit i hudební skupina Mane.

Ráda bych poděkovala všem, kteří se podíleli na organizaci plesu z řad učitelů, rodičů ale i absolventů naší školy.

Výběr fotografií z plesu najdete ve fotogalerii.

Naposledy změněno neděle, 16 duben 2017 20:19