pondělí, 05 březen 2018 12:29

Velikonoční turnaj

Velikonoční turnaj v badmintonu dětí a dospělých 4. ročník

PROPOZICE TURNAJE A OBECNÁ USTANOVENÍ:

Termín:                         neděle 25.3.2018

Místo konání:               PJZŠ Horáčkova 1100, Praha 4

Zahájení turnaje:           prezence od 8,30, v 9,00 hod. první utkání

Ukončení turnaje:      2 tělocvičny k dispozici do 16,00, možnost zahrát si i po ukončení turnaje

TECHNICKÁ USTANOVENÍ:

Kategorie:                             I. žákyně a II. žáci 1. stupně

III. žákyně a IV. žáci 2. stupně

V. Ž. a VI. M. dospělí (rodiče, prarodiče, sourozenci, kamarádi, …)

Předpis:                                  hrají se dvojhry podle platných mezinárodních pravidel (u dětí užší hřiště) a soutěžního řádu badmintonu na dva hrané sety do 11 bodů, rozdílem 2 bodů.

Systém:                         Dle přihlášených jednotlivců, žáci na 4 kurtech, dospěli na 2 kurtech. Maximální počet 8 hráčů každý s každým ve 2 skupinách v kategorii Postupují 2 nahoru a 2 dolů. V případě nerovnoměrného rozložení hráčů v kategorii, pořadatel si vyhrazuje právo změnit systém.

Nasazování do tabulek bude podle pořadí přihlášených s přihlédnutím na loňské výsledky.

Garance aspoň 4 utkání

Maximální počet hráčů: 32 v kategorii I., II. , III. a IV.

16 v kategorii V. a VI.

Začátky utkání:            5 minut po skončení předchozího utkání.

Čekací doba:                 5 minut od vyhlášení utkání

Rakety a míčky:           k zapůjčení u pořadatele (30 ks)

Šatny:                            k dispozici ve škole u tělocvičen, nezamykají se

Ceny:                            medailisté obdrží kalorické ceny

Startovné:                    dobrovolné na míčky a výplety

Žádáme diváky, aby si přinesly přezůvky.

Vedoucí turnaje: Viktor Turok

Naposledy změněno středa, 07 březen 2018 11:59