pátek, 18 květen 2018 14:19

Budoucí 1. třídy - schůzka

Schůzka rodičů budoucích prvních tříd se uskuteční v úterý 12. 6. 2018. Účast rodičů na schůzkách je důležitá.

Program:

17 h zahájení ve školní jídelně - informace vedení školy o organizaci, seznámení s vyhodnocením zápisu psycholožkou + doporučení, jak pracovat s dětmi pro zdárný nástup do 1. ročníku

cca 18 h zahájení třídních schůzek s třídními učiteli

Přihlašování do školní jídelny je možné již od 16 h ve školní jídelně. Pro přihlášení budete potřebovat vyplněnou přihlášku a 135 Kč na chip. Variabilní symbol Vám sdělí vedoucí školní jídelny při přihlášení. V případě, že nepřihlásíte dítě ke školnímu stravování před schůzkou, můžete přihlásit dítě v dopoledních hodinách následující dny.

Rodiče budoucích prvňáčků bychom rádi informovali o stimulačních kurzech pro budoucí prvňáčky. Informace naleznete v pozvánce. Tyto kurzy bychom doporučili především těm dětem, kterým paní u zápisu dali nějaká doporučení.

Naposledy změněno pátek, 25 květen 2018 12:19