čtvrtek, 17 leden 2019 10:50

Školní parlament

Naše první schůzka

Při úvodní schůzce nově zvoleného školního parlamentu dostali zástupci tříd hned několik úkolů. Jedním z nich bylo popřemýšlet nad vylepšením školního života. Mezi náměty se objevila témata jako plán rekonstrukce školního hřiště, řešení problému letního horka ve třídách a především z řad starších žáků zazněl i návrh na omezení zákazu používání mobilních telefonů. Nejen těmto, ale i dalším tématům se budeme postupně věnovat při dalších zasedáních, která se budou konat přibližně jednou měsíčně.

Lednová schůzka se uskuteční v pátek 18. 1. 2019 a na programu bude mimo jiné rozhodování o příjemcích peněžních darů z výtěžku charitativních akcí školy, jako jsou červnové Koláče a vánoční Perníčky. O výsledcích rozhodování a projednaných tématech se brzy dozvíte na stránkách školy.

„Začátek je ta nejdůležitější součást každé práce.“ — Platón

Dana Petrů a Jana Sadilová