středa, 19 červen 2019 17:06

Koláče 2019

V úterý 19. 6. 2019 proběhla již tradiční akce Koláče aneb Děti dětem. Kolik peněz jsme prodejem koláčů získali se dočtete v tomto článku.

Úvodem bychom rádi poděkovali všem, kteří donesli do školy koláče a samozřejmě i těm, kteří si koupili nějakou tu dobrotu a přispěli tak k výslednému zisku 21 888 Kč.

Školní parlament rozhodl, že podpoříme nějaké nemocné dítě, nad kterým vzala záštitu nadace Dobrý anděl. Děti si mohly přečíst příběhy 4 dětí, které trpí vážným onemocněním. Příběhy všech čtyř dětí byly hodně silné. Během koláčů děti rozhodly, že peníze pošleme Nikolce. Její příběh si můžete přečíst na této stránce.

Druhou polovinu peněz použijeme jako příspěvek pro naše děti na realizaci mlhoviště.

Fotografie z koláčů si můžete prohlédnout v galerii.

Naposledy změněno neděle, 23 červen 2019 21:28