úterý, 03 březen 2020 14:58

Divad. tábor i pro neherce

Školní divadelní kroužek poprvé organizuje divadelní tábor. Podrobnosti naleznete v tomto článku.

Vážení rodiče,

v letošním roce bychom Vám rádi poprvé nabídli možnost letního divadelního tábora v termínu od 5.7. do 10.7. 2020 v Košeticích u Pelhřimova.

V rámci ubytování budeme mít k dispozici velký společenský sál s pódiem. Zde budou mít děti možnost nazkoušet divadelní hru, kterou Vám na konci pobytu zahrají.

V příjemném prostředí děti nečeká pouze zkoušení hry, ale samozřejmě se najde také čas i na pravou táborovou zábavu v podobě her, bojovky, zpívání a výletů.

Celým táborem budou děti provázet zkušení pedagogové a divadelní nadšenci.

Cena za pobyt činí 3300 Kč.

V této ceně je zahrnuto ubytování dětí, strava a celodenní program včetně nácviku divadelní hry.

Dopravu na místo tam i zpět zajišťují rodiče. Sraz bude mezi 10 - 11 hodinou v Košeticích a představení Vašich dětí můžete shlédnout v pátek v 17 hodin a poté si děti odvezete domů.

Vše ještě upřesníme v informacích, které Vám napíšeme měsíc před konáním akce.

Pokud máte o divadelní tábor pro Vaše děti zájem, vyplňte prosím níže uvedený online formulář, který je dostupný na stránkách naší školy.

Na společné zážitky se těší

Veronika Svobodová, Jana Sadilová, Dana Petrů, Magdalena Janderová a Kateřina Páleníková

Naposledy změněno pondělí, 09 březen 2020 14:26

listopad 2019