středa, 08 září 2021 12:30

Volby do Školské rady

Napsal(a)

V září skončí funkční období dvěma členům Školské rady při První jazykové základní škole v Praze 4, Horáčkova 1100 z řad rodičů. 

Ředitelka školy vypisuje nové volby školské rady – dvou členů z řad rodičů pro další tříleté volební období. Volby proběhnou elektronickou formou.

Rodiče, kteří mají zájem kandidovat do školské rady, prosíme, aby se přihlásili na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu mailu napište Školská rada. Váš mail bude předán tříčlennému přípravnému výboru. Všechny zájemce o kandidaturu prosíme o krátké představení, ve kterém uvedete, jak byste se chtěli zapojit do práce ve školské radě a čím byste mohli pomoci škole. Přihlášky doručte do školy s označením Školská rada 20. 9. 2021. Doručení je možné libovolnou formou – osobně, mailem, datovou schránkou nebo poštou.

Jména kandidátů se stručným představením zveřejníme na webových stránkách. Hlasování proběhne v prvním říjnovém týdnu. O podrobnostech hlasování budete informováni mailem. 

Přehled stávajících členů školské rady najdete na stránkách školy https://www.horackova.cz/o-skole/skolska-rada/item/102-skolska-rada-zakladni-informace

Předem děkujeme za spolupráci 

 

RNDr. Ivana Čapková
členka Školské rady při PJZŠ

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naši školu pomocí virtuální prohlídky

Školní časopis
JAZYK


číslo 73
únor 2021