pátek, 27 květen 2022 12:14

Anglie - pro letošní 4. a 5. třídy

Zájezd do Anglie s výukou v Primary School se uskuteční od 15. do 22. 10. 2022. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

Od roku 2012 probíhá na naší škole projekt pod názvem „Učíme se v anglické škole“. Žáci 5. a 6. tříd vyjíždí během měsíce října do vybraných anglických škol, kde se zúčastní v plném rozsahu anglické školní výuky. Po covidové pauze chceme navázat a pokračovat ve výjezdech našich žáků.

Zájezd organizuje AGL travel

Termín: 15. - 22. října 2022

Ubytování: Hostel v Sheringhamu - v tomto hostelu jsme byli již 5 x ubytováni, pokoje jsou menší s palandami, sociální zařízení je na chodbě, snídaně a obědy byly vždy výborné a děti mají možnost si jídlo přidat (možnost výběru během snídaně i večeře)

Škola: North Walsham Junior, Infant School and Nursery - jedná se o partnerskou školu, se kterou spolupracujeme od roku 2015, do školy pojedeme již po čtvrté a vždy jsme byli vstřícně přijati. V této škole naši kolegové absolvovali studijní stáž. V roce 2016 naši školu navštívila paní ředitelka anglické školy se svými kolegyněmi.

Doprava: autobus + trajekt

Konkrétní program je ke stažení.

Kapacita zájezdu: 43 žáků

Cena zájezdu: 16 500 Kč

Rozpis plateb:
1. platba 8 000 Kč do 8. 6. 2022 (nutnost zaplatit rezervační poplatek v hostelu)
2. platba 8 500 Kč do 9. 9. 2022

Peníze posílejte na účet školy s variabilním symbolem dítěte + poznámka ANGLIE ŘÍJEN 2022

Podmínkou pro vstup do Velké Británie je platný cestovní pas

Doporučené kapesné: 30 - 35 GBP

Schůzka rodičů se uskuteční v září, kde se dozvíte podrobnosti.
Fotografie z minulého zájezdu si můžete prohlédnout galerii.

Přihlášení na zájezd je možné pouze elektronicky - na tomto odkazu. Kapacita zájezdu je omezená počtem míst v autobuse tj. 43 žáků. Po přihlášení obdržíte potvrzující mail na mailovou adresu, kterou uvedete do přihlášky. Pokud mail neobdržíte, překontrolujte si poštu ve spamu.

Žáci, kterým systém přidělí pořadí 1. - 43. budou zařazeni do zájezdu. Žáci s vyšším pořadovým číslem budou náhradníci a bude jim v případě uvolnění místa nabídnuta možnost zúčastnit se zájezdu v pořadí přihlášení. (Vždy někteří náhradníci měli příležitost vycestovat s námi.)

Z důvodu bezpečnosti dětí během pobytu v Británii se zájezdu budou moci účastnit pouze žáci bez závažných kázeňských opatření.

Na případné dotazy Vám odpovíme individuálně.

Naposledy změněno čtvrtek, 02 červen 2022 20:36