středa, 07 prosinec 2022 21:46

Adventní slavnosti 14.12.

Dne 14.12. od 16:00 Vás srdečně zveme na 2. ročník Adventních slavností, které se budou konat na vnitřním dvoře školy.

Slavnosti budou zahájeny v 16:00. Čeká Vás bohatý program, který se bude odehrávat na venkovním jevišti. Uvidíte několik ukázek z divadelních představení divadelního kroužku Horadlo. Představí se Vám talentované děti z naší školy, které si pro Vás se svými učiteli přichystaly vánoční koledy. Koledy zazní ve všech jazycích, kterými se děti na naší škole učí. Na jevišti také poprvé vystoupí školní orchestr a zazpívá Vám i pěvecký sbor Rolnička Praha 12.

Vánoční atmosféru podpoří adventní dílničky, kde si budete moci například vyrobit drobnou ozdobičku, nebo odlít vosk.

Připraven pro Vás bude fotokoutek, kde se můžete vyfotit a rovnou si odnést i fotku z Živého Betléma.

Občerstvit se můžete také teplým čajem, ke kterému si budete moci zakoupit perníčky napečené od dětí z naší školy.

Radost si můžete udělat nákupem keramických perníčků, které pro Vás rovněž vytvořily děti. Výtěžek z akce bude následně předán školnímu parlamentu, který rozhodne o jeho využití dále.

S sebou doporučujeme vlastní hrneček na čaj, polštářek na sezení do hlediště a samozřejmě teplé oblečení.

Těšíme se na společné předvánoční setkání.

Naposledy změněno pondělí, 16 leden 2023 08:43