pondělí, 23 leden 2023 19:24

Konverzační soutěž z Aj

V prosinci 2022 se konalo školní kolo konverzační soutěže z anglického jazyka pro žáky 8. a 9. ročníků.

Celkem se zúčastnilo 29 žáků z osmých a devátých tříd. Konverzační soutěž se skládala ze dvou částí: žáci mluvili na zvolné téma a následně diskutovali na otázky k danému tématu se spolužákem.

Jazyková úroveň soutěžících byla na vynikající úrovni převyšující požadavky pro dosaženou úroveň angličtiny na základní škole. Soutěžíci by bez problémů uspěli i u maturity z anglického jazyka. Jazykové úroveň 13 soutěžících byla C1 a C2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky a 16 soutěžících na jazykové úrovni B2.

V obvodním kole bude reprezentovat školu Klementýna Smolová.

Všem účastníkům školního kola děkujeme za účast a postupující žákyni přejeme úspěšné absolvování obvodního kola.

Mgr Jana Kubešová

Naposledy změněno pondělí, 23 leden 2023 19:30