středa, 13 květen 2020 21:34

Změny ve školní družině

Vážení rodiče,

od nového školního roku se změní způsob vyzvedávání dětí ze školní družiny.

Abychom celý proces zjednodušili a urychlili, místo dosud používaných kartiček a telefonického vyvolávání dětí z recepce do jednotlivých oddělení budeme používat elektronické vyvolávání pomocí podobného čipu, jaký používají děti ve školní jídelně. Systém vám, rodičům, prostřednictvím čtečky s displejem poskytne okamžitou zpětnou vazbu, že se do správného oddělení dostala správná informace, vychovatelkám ve školní družině výrazně zjednoduší evidenci a zcela eliminuje možnost záměny či omylu.

Abychom měli možnost celý systém dostatečně a v předstihu nastavit a organizačně odladit, začne zkušební provoz fungovat již od pondělí 25. 5. 2020 zatím pro žáky 1.–3. tříd, pokud budou ve škole zůstávat i na blok odpoledních aktivit.

Další podrobnosti o počáteční organizaci, předání čipů a fungování systému obdržíte mailem v průběhu týdne od 18. 5.

Naposledy změněno středa, 13 květen 2020 21:44

listopad 2019