pondělí, 24 říjen 2022 13:38

Jižní Anglie - pro 8. a 9. třídy

Zájezd do jižní Anglie se uskuteční od 30. 4. do 5. 5. 2023. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

Zájezd organizujeme ve spolupráci s cestovní kanceláří Kristof, se kterou pravidelně jezdíme na zájezdy do Velké Británie.

Termín: 30. 4. - 5. 5. 2023

Doprava: autobus

Kapacita zájezdu: 47 žáků

Program a cena zájezdu: v přiloženém dokumentu - viz níže

Platba se hradí přímo na účet cestovní kanceláře Kristof.

Podmínkou pro vstup do Velké Británie je platný cestovní pas. Pro občany jiného státu než České republiky může být nutné i platné vízum do Velké Británie (vyřízení může trvat 3 měsíce).

Zájezd do Velké Británie vzhledem ke své náročnosti (navštívíme Londýn 1 den před korunovací krále) klade vysoké nároky na zodpovědnost, samostatnost a dochvilnost dětí.

Z tohoto důvodu se zájezdu budou moci účastnit pouze žáci bez kázeňských opatření. Účast na zájezdu je proto na uvážení vedoucích zájezdů, kteří budou přihlížet ke všem kázeňským potrestáním (ředitelské důtky, poznámky, nevhodné chování ve škole, opakované pozdní příchody, atd.) v průběhu loňského a letošního školního roku až do dne odjezdu 30. 4. 2023.

Přihlášení na zájezd je možné pouze elektronicky - na tomto odkazu (od 2. 11. 2022 23 hodin).

Kapacita zájezdu je omezená počtem míst v autobuse tj. 47 žáků. Po přihlášení obdržíte potvrzující mail na mailovou adresu, kterou uvedete do přihlášky. Pokud mail neobdržíte, překontrolujte si poštu ve spamu a hromadné poště.

Do zájezdu budou zařazeni pouze ti žáci, kteří splňují požadavky na chování, zodpovědnost a dochvilnost a současně se včas přihlásí (až do naplnění kapacity zájezdu).

Při porušení pravidel chování až do 30.4. 2023 může být žák ze zájezdu vyřazen a jeho místo nabídnuto náhradníkovi.

Žáci, kteří splňují kritéria dobrého chování, ale s vyšším pořadovým číslem budou náhradníci a bude jim v případě uvolnění místa nabídnuta možnost zúčastnit se zájezdu v pořadí přihlášení. (Vždy někteří náhradníci měli příležitost vycestovat s námi.)

Povinností školy není organizovat zájezdy, není možné si proto účast na zájezdu nárokovat.

Na případné dotazy Vám odpovíme individuálně.

Naposledy změněno středa, 02 listopad 2022 21:49

červen 2022